Ooou

29. dubna 2011 v 12:46 |  Mix♥
... Když jsem si přečetla, že láska k nekonečné-Harmony, Sabrina se toto rozložení je k dispozici, nemohla jsem snést zpátky a mít to zní v mém testu blog a teď jsem tady. Líbí se mi tento design moc a jsem velmi rád, že to. "Nemohl jsem jen tak nechat stát", ale tu a tam musím teď zjistit sami, jak to mám navrhnout layout. Mu chybí pár věcí, jako jsou popisky, atd., které mi pomůže vidět do budoucnosti, kde jsem začala.

Photobucket

Chcete-li můj den, to byl krásný den v pozdních odpoledních hodinách, je to trochu ochladí. Mám ráda, když fouká vítr. Dnes jsem si čas i bez sveho jednoho psa a šli jíst zmrzlinu v říši kalorií a trochu kebab shopu, ale hej, je to nejlepší, co jsem kdy jedla, a tak levné!
Pozdě v noci jsem stále s ním romanticky louka k Rhein-Neckar, aby vznikl jeden chodit. Ale nebyli jsme sami, bylo to skoro plná. Všichni studenti mají vyhříval den.
Vzhledem k tomu, že se stala dnes velmi pozdě jsem je ranmachen věci, stále věřím, že mé učení.Dost o tom dnes, doufám, že přijdeš mě navštívit opět zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama